Kışın Balayı İçin Gidilebilecek Yerler - Makaleler - DüğünMaster.com


Kışın Balayı İçin Gidilebilecek Yerler

Kışın Balayı İçin Gidilebilecek Yerler

Kışın Balayı İçin Gidilebilecek Yerler

Kış aylarında evlenen çiftler balayı için mekân bulma konusunda zorlanmaktadırlar. En özel günlerinizi daha da özel kılmak için önerilerimize kulak verin. İşte kışın balayı yapılabilecek mekânlar:
 
1. Bolu- Abant
Muhteşem doğasıyla kış ayında tercih edilen mekânların arasında yer alan Abant, romantik ve huzurlu bir balayı geçirmek isteyenler için mutlaka gidilmesi gereken yerlerden biridir.
 
2. Bursa – Uludağ
Bembeyaz bir balayı geçirmek isteyenler için Uludağ kaçınılmaz bir fırsattır. Kayak yapmak, şömine başında vakit geçirmek, doğa ile iç içe bir balayı imkânı sunmaktadır.  
 
3. Nevşehir – Kapadokya
Tarihi bir dokuya sahip olan Kapadokya, balayı için tercih edilen mekânların başında gelmektedir. Şehrin gürültüsünden uzak, kafa dinlemek isteyen çiftler için Kapadokya hem tarihi hem de turistik yapısıyla, eşsiz bir tatil imkânı sunmaktadır. Karlar altında peribacalarının muhteşem manzarası eşliğinde unutulmaz bir tatil için listenize Kapadokya’yı da ekleyin.
 
4. Mardin – Midyat 
Tarihi bir yapıya sahip olan Mardin, yeni evlenen çiftlerin tercih edebileceği mekânlardır. Popüler, kalabalık mekânlardan uzaklaşmak isteyen çiftler için Mardin’i tercih etmektedirler. Tarihte bir gezinti yapabilir, güneşin batışını izleyebilir, romantik bir balayı geçirebilirsiniz.
 
5. Trabzon – Uzungöl
Mükemmel ve doğa ile iç içe bir balayı geçirmek isteyenler için Uzungöl kesinlikle gidilmesi gereken bir yerdir. Uzungöl civarındaki otellerde muhteşem göl manzarası eşliğinde romantik bir balayı geçirebilirsiniz.
 
6. Şile – Ağva
İstanbul’un Karadeniz’e açılan kapısı olan Ağva, doğa ile baş başa kalmak isteyen çiftlerin tercih ettiği mekânlardandır. Şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenlerin uğrak adresi olan Ağva, balayı için tercih edilen mekânlar arasındadır.
 
7. Karabük – Safranbolu
Özgün mimarisi ile eşsiz bir manzaraya sahip olan Safranbolu, huzurlu bir balayı geçirmek isteyenler için gidilmesi gereken mekânlar arasında yerini almaktadır. Tarihi değerleri, doğal güzellikleri barındıran Safranbolu, balayı için tercih edebilirsiniz.