Muhafazakâr Çiftler İçin Balayı Tavsiyeleri - Makaleler - DüğünMaster.com


Muhafazakâr Çiftler İçin Balayı Tavsiyeleri

Muhafazakâr Çiftler İçin Balayı Tavsiyeleri

Muhafazakâr Çiftler İçin Balayı Tavsiyeleri

Muhafazakâr çiftler balayılarını yapacakları tatil mekanlarını seçerken zorlanmaktadırlar. Özellikle yaz tatili yapacak çiftler için çok seçenek bulunmamaktadır. Peki muhafazakâr çiftler balaylarını nerede yapabilirler? 

Kış mevsiminde balayı yapacak çiftlerimize önerilerimiz kaplıca hizmeti sağlayan oteller olacaktır. Gönen, Bursa, Afyon gibi kaplıcanın bulunduğu illerimizi tercih ederek balayı gerçekleştirebilirsiniz. Odanıza kadar gelen doğal kaplıca suyu ile sıhhat bulabilir ve beş yıldızlı otellerin sağladığı imkanlar ile tatilinizi kusursuzlaştırabilirsiniz.

Kış tatili için çiftlerimize bir diğer önerimiz ise kayak merkezleri olmaktadır. Uludağ, Kartepe, Erzurum gibi kayak merkezlerinin bulunduğu eğlenceli bir balayı geçirmeleri tavsiyelerimizden olacaktır. Mükemmel kar ve doğa manzarası, eğlence ve konfor ile birleşince mükemmel bir kış tatili yapmış olacaksınız.

Doğu Ekspresi ile Tüm Türkiye’yi tren ile gezip şehir şehir de dolaşabilirsiniz. Biraz yorucu olacak bu tatil birçok şehir görmenizi, mükemmel manzara eşliğinde Türkiye’yi gezmenize olanak sağlamaktadır.

Yaz tatili yapmak isteyen çiftler için de güzel önerilerimiz bulunmaktadır. Özellikle eşi ile yüzmek isteyen ancak kendisine özel havuz arayan muhafazakâr çiftlerimiz bulunmaktadır. Denizde her ne kadar haşema giyilse de çiftler rahat olamamaktadır. Çiftlerin istedikleri gibi rahat oldukları kendi havuzları olan evler mevcuttur. Üstelik evinizin havuzunu kimse görmeyecek şekilde tasarlanan mimari ile rahat bir balayı geçireceksiniz. 

Antalya Kalkan İslamlar Köyü tam size göre. Bu tatil köyündeki evler dağ manzaralı olmak ile birlikte kendinize ait havuzu bulunmaktadır. Üstelik havuzunuzu bir diğer ev göremeyecek şekilde tasarlanan mimarisi ile rahatça yüzebilecek, bahçenizde güneşlenebileceksiniz. Muhafazakâr çiftler için oldukça güzel düşünülen bu tatil köyü genelde bahar aylarında daha uygun fiyata tutulmaktadır. 

Yurtdışı tatili de önerilerimiz arasında bulunmaktadır. Artan dolar ve Euro kurları ile her ne kadar maliyetli bir tatil olsa da farklı bir ülke görmek oldukça güzel bir tatil imkânı sunacaktır.