SONBAHAR'DA DÜĞÜN KONSEPTİ İÇİN DIŞ MEKAN ÇEKİMLERİ - Makaleler - DüğünMaster.com


SONBAHAR'DA DÜĞÜN KONSEPTİ İÇİN DIŞ MEKAN ÇEKİMLERİ

SONBAHAR'DA DÜĞÜN KONSEPTİ İÇİN DIŞ MEKAN ÇEKİMLERİ

SONBAHAR'DA DÜĞÜN KONSEPTİ İÇİN DIŞ MEKAN ÇEKİMLERİ

İstanbul’da Sonbahar Düğün Konsepti İçin Dış Çekim Mekanları

Eşsiz güzellikleri ve tarihi mekanlarıyla İstanbul, hayatınızın en güzel gününde dış çekim yapmanız için size birçok fırsat sunmaktadır. Özellikle son zamanlarda trend haline gelen sonbahar düğünleri için ise hafif serin, sonbahar renkleriyle bezenmiş İstanbul’da yapılacak bir dış çekim en mutlu anılarınızı daha da romantik yapacaktır. İşte sizler için derlediğimiz İstanbul’un sonbaharda en gözde 3 mekanı…

 

Atatürk Arboretumu  

 Sarıyer ilçesinde bulunan ve İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi içerisinde yer alan Atatürk Arboretumu  sonbaharda  rengarenk ağaçları, göletleri ve envai çeşit bitki örtüsüyle sonbahar konseptli düğünlerde dış çekim  için en uğrak duraklardan biri.  Çok geniş bir alanda kurulu olan  Atatürk Arboretumu düğün için yapılan dış çekimlerde  gelin, damat, fotoğrafçı ve beraberinde gelen 3 kişi için 476 Tl giriş ücreti alıyor.

Kuzguncuk Mahallesi

İstanbul’un tarihi mahallerinden olan Kuzguncuk, son yıllarda İstanbulluların gözde kaçamak yerlerinden biri. Üsküdar’da bulunan Kuzguncuk Mahallesi, renkli evleri, ağaçlı yolları ve tarihi mekanları ve bostanıyla sonbaharda kullanabileceğiniz en samimi mekanlardan biri.

 

Adalar

Dış çekim düğün fotoğrafları için en çok tercih edilen bir diğer mekân ise  Adalar. Upuzun sokakları, denizi, rengârenk çiçekleri, şirin mi şirin evleri ile İstanbul düğün fotoğrafçılarının da favori mekanlarından.

Sonbahar düğününüzün dış çekimleri için muhteşem bir fon oluşturacaktır.