HELENİSTİK GELİNLİK MODELLERİ - Makaleler - DüğünMaster.com


HELENİSTİK GELİNLİK MODELLERİ

HELENİSTİK GELİNLİK MODELLERİ

HELENİSTİK GELİNLİK MODELLERİ

Helenistik gelinlikler, sıradanlığın dışında benzersin bir düğün planlamak isteyen kadınların tercihi olarak dikkat çekmektedir. Özgür ve romantik havasıyla helenistik model gelinliklerle bu sezon çok karşılaşacağımızı söyleyebiliriz.

Abartıdan ve gösterişten uzak kalmak isteyen gelin adaylarının özellikle ilgi duyduğu helenistik model gelinlikler sade ve şık tasarımlarıyla asil bir duruş sergilemektedir. Kabarık olmayan eteğiyle elbise görünümlü bir gelinlik modeli olan helenistik gelinliklerin omuz detayları en çok tercih edilme sebebi olarak bilinmektedir.

Omuzlarının yanında belinde kemer bulunan helenistik model gelinlikler de bulunmaktadır. Şık görüntüsü ile özellikle uzun boylu görünmek isteyenlerin dikkatini çeken kemerli helenistik model gelinlikler, romantik işlemeleriyle düğüne farklı bir hava katıyor. Sırt dekolteleri ve dantel detaylarıyla cesur bir seçim olduğunu düşündüğümüz helenistik model gelinliklerin nostaljik bir havası olduğunu da unutmamak gerekir.

İnce ve zarif bir gelin tacıyla tamamlandığında masumiyeti yansıtan bu tarz gelinlikleri tercih edenlerin sadelikten ödün vermediklerine şahit oluyoruz. Öyle ki abartılı bir düğün makyajı yerine doğal bir makyaj ile harikulade bir geline dönüşebiliyorsunuz. Nostaljik havasına rağmen dağınık bir topuzla tamamlandığında çağdaş bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

Takı tercihlerinizde de yine abartıya kaçmamanız önerilmektedir. Zarif bir pırlanta kolye ve küpe yeterli olacaktır. Ayakkabı tercihinizi her zaman rahat olandan yana yapmanız sizin için en doğru seçim olacaktır. Görünüş olarak ise parlak taşlarla süslenmiş bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Ancak eğer gelinliğinizin süslemelerinde de bu tarz detaylara yer verildiyse, ayakkabı seçiminizi yaparken uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.

En güzel helenistik gelinlik modelleri için Bridelymade Gelinlik firmasından teklif alabilirsiniz.