Antalya Balayı Otelleri ve Fiyatları - Makaleler - DüğünMaster.com


Antalya Balayı Otelleri ve Fiyatları

Antalya Balayı Otelleri ve Fiyatları

Antalya Balayı Otelleri ve Fiyatları

Balayı evlenen çiftlerin düğün telaşından, evlilik hazırlıklarından, yorgunluktan kaçarak baş başka kalmaları için en iyi fırsattır. Balayı için bir düğünün en güzel yanı olduğunu söyleyenler bile olacaktır. Düğün hazırlıklarını göz önüne getirince onlara hak verebiliriz.


Bu yazımızda ülkemizin turizm bölgesi Antalya’da bulunan balayı otellerinden bahsedeceğiz. Antalya balayı otelleri ve Antalya’da balayı fiyatları gibi önemli konuları topladığımız makalemizde aşağıya indikçe fiyatların düştüğünü göreceksiniz.

Maxx Royal Kemer Resort’de Balayı Fiyatı

Maxx Royal Kemer Resort’de Balayı

Balayı için güzel bir tercih olduğunu söyleyebileceğimiz Kemer’in muhteşem doğasına uygun bir mekan olan Maxx Royal Kemer Resort, etkileyici bir konsepte sahiptir. Sınırsız hizmeti ile balayını en güzel şekilde yaşayabilme imkanı sunar. Şık ve eşsiz bir balayı tatili istiyorsanız bu mekanı seçebilirsiniz. Balayı odalarına göre değişiklik gösteren fiyatların bulunduğunu söyleyebiliriz. Temmuz ayında gideceğiniz balayı tatili için en az 25 bin lirayı gözden çıkarmanız gerekiyor. 

 

Rixos Premium Belek’te Balayı Fiyatı

Rixos Premium Belek’te Balayı

Antalya Havalimanı'na 35 km ve Antalya şehir merkezine 45 km mesafede bulunan Rixos Premium Belek, denize sıfır bir konumda bulunur. Ayrıca mekanın 700 metre uzunluğunda özel kum plajı da bulunmaktadır. Rixos Premium Belek’te bir balayı geçirmek istiyorsanız bahçe manzaralı bir oda içim 14 bin lira ödeme yapmanız gerekecek.

 

Ali Bey Resort’te Balayı Fiyatı

Ali Bey Resort’te Balayı

Sorgun’da bulunan Ali Bey Resort, Akdeniz’in doğal güzellikleri ve tarihi değerleriyle çevrilidir. Bahçeler içinde bulunan bu mekan size unutulmaz ve sıradışı dakikalar yaşatacak. Ali Bey Resort balayı oteli deniz kenarındadır ve 400 metre uzunluğunda ince kum plajına sahiptir. Herşey dahil bir balayı tatili için Ali Bey Resort’te 9 bin lirayı gözden çıkarmalısınız.

Voyage Belek Golf & Spa’da Balayı Fiyatı

Voyage Belek Golf & Spa’da Balayı

Antalya şehir merkezine 45 km, havaalanına ise 35 km uzaklıkta bulunan balayı mekanı, size  birbirinden özel hizmetler sunuyor. Sabah, öğle ve akşam olmak üzere yemekler açık büfedir ve ücretsizdir. Ayrıca yerli alkollü, alkolsüz ve bazı yabancı içecekler resepsiyon, lobi bar ve bistroda 24 saat ücretsiz bulunur. 300 metre uzunluğundaki özel kum plajda yetişkinler ve aileler için farkı konsept hizmetler sunuluyor. Belek’te bulunan bu mekanda balayı tatiliniz için en az 8 bin lirayı vermeye hazır olmalısınız.

 

Alva Donna Beach Resort Comfort’ta Balayı Fiyatı

Alva Donna Beach Resort Comfort’ta Balayı

Konfor ve eğlenceyi buluşturan mekan, size süper bir hizmet sunacak. Alva Donna Beach Resort Comfort'ta farklı lezzetler sunan restoranlarda yeni tatlara açık olun. Çolaklı’da bulunan mekan Antalya Havalimanı’na 55 km mesafede konumlanmıştır. 100 metre uzunluğunda kumsal plajı bulunan mekanda şemsiye ve havlu ücretsizdir. Alva Donna Beach Resort Comfort’ta balayı tatili için 6 bin lirayı gözden çıkarmanız gerekiyor. 

 

Karmir Resort & Spa’da Balayı Fiyatı

Karmir Resort & Spa’da Balayı

Göynük’te bulunan mekan, Kemer merkeze 8 km mesafede bulunuyor. Mekanın SPA ve wellness kısmında cilt bakımı, masaj, hamam, buhar odası, kese ve köpük, sauna, buhar odası, şok duşları, kapalı yüzme havuzu ve fitness merkezi bulunuyor. Sunduğu birçok farklı hizmetle size hiç unutmayacağınız bir balayı tatili yaşatabilir. Herşey dahil bir balayı tatili için 4 bin lirayı cebinizden çıkarmalısınız.