Anadolu Yakası Düğün Salonları - Makaleler - DüğünMaster.com


Anadolu Yakası Düğün Salonları

Anadolu Yakası Düğün Salonları

Anadolu Yakası Düğün Salonları

Düğün mekanlarından en çok tercih edilen düğün salonları hakkında merak edilen birçok konu bulunur. Eğer İstanbul Anadolu yakasında bir düğün salonu arıyorsanız doğru yerdesiniz, bu makalemiz sizin için. İstanbul Anadolu yakası düğün salonları, İstanbul Anadolu yakası düğün salonu fiyatları, Pendik düğün salonları, Kartal düğün salonları, Maltepe düğün salonları, Beykoz düğün salonları, Üsküdar düğün salonları ve Ümraniye düğün salonlarını inceleyebilirsiniz. 

Maltepe Düğün Salonları

Maltepe’de bulunan Taşkın Davet Düğün Salonu yemekli ve yemeksiz organizasyon seçenekleriyle hizmet vermeye hazır bulunuyor. Merkezi bir noktada bulunan düğün salonu Türkan Saylan Kültür Merkezi’nin yanında konumlanmıştır. 400-500 kişilik kapasitesi ile minimum 3 bin TL’den başlayan fiyatlarla oldukça uygun bir fiyata sahiptir.

Maltepe’de bulunan bir diğer düğün salonu Boda Davet & Balo Salonu’dur. Minimum 3 bin 500 TL ile tercih edebileceğiniz düğün salonu 400 kişilik kapasitesi ile size unutulmaz saatler yaşatmaya davet ediyor.

Pendik Düğün Salonları 

Salon Elit Beşyıldız’da yemekli-yemeksiz düğün organizasyonu yapabilmeniz mümkündür. Bugüne kadar birçok çiftin mutluluğuna ev sahipliği yapmış olan düğün salonu misafirlerini memnun etmiştir. 1500 metrekare olan düğün salonu 500 araçlık kapalı otoparkı, özel ışıklandırma ve ses sistemi, 10 adet kliması ve çocuk bakım odasıyla size muhteşem anlar yaşatacaktır. Minimum 7 bin TL’den başlayan fiyatlarla Salon Elit Beşyıldız Pendik dışında Sultanbeyli, Tuzla, Sancaktepe, Ataşehir, Ümraniye, Maltepe ve Kartal’da da hizmetinizde. 

Mutlu gününüze ev sahipliği yapmaya aday başka bir düğün mekanı Salon Ada, tüm detayları tecrübeli bakış açısı ile organize edebilir bir düzeyde hizmet vermektedir. Yemekli ve yemeksiz menüleri ile misafirlerinizi de memnun edebileceğiniz mekan toplamda 1100 metrekare alanıyla düğününüze ev sahipliği yapmayı bekliyor.

Kartal Düğün Salonları

Büklü Düğün Salonu Kartal’da bulunan bir düğün mekanıdır. Düğün dışında kına gecesi, nikah töreni, nişan töreni gibi diğer organizasyonlarınız için de uygun bir mekandır. 

Bir başka düğün salonu Fatih Düğün Sarayı minimum 5 bin TL ile sizi memnun ve mutlu edecek uygun bir mekan olarak göze çarpıyor. 500-750 kişilik kapasitesi ile şehir manzaralı bir düğün salonudur. Ayrıca catering ve organizasyon firması getirebilme şansınızın bulunduğu bu düğün salonunda sanatçı ve saz ekibi de bulunuyor. 

Üsküdar Düğün Salonları

Neşe Düğün Sarayı Üsküdar’da bulunan, müşteri memnuniyetini öncelik kabul eden bir düğün salonudur. Spesiyal menüleri, şık ve titiz sunumları, ince detayları ve dekorasyonuyla ön plana çıkan düğün salonunda piyanist, şantör ve sanatçı da bulunur. Neşe Düğün Sarayı için minimum 5 bin TL’yi gözden çıkarmanız gerekir.

Oya Düğün Salonu ise şehir merkezinde bulunan en az 400 kişilik kapasiteye sahip uygun fiyatlı bir düğün salonudur. Yemekli bir düğün düşünüyorsanız kişi başı minimum 30 TL ile halledebileceğiniz bir düzene sahiptir. Bunun dışında dışarıdan catering şirketi de getirebiliriniz.

Ümraniye Düğün Salonları

Ümraniye Nikah Sarayı karşısında bulunan Elmira Davet ve Balo Salonu mutluluğa evet demek için mükemmel bir durak olarak gözümüze çarptı. Profesyonel fotoğraf çekimi, palyaço, sinevizyon gibi diğer hizmetleri ile ilginizi çekebilen düğün salonu 400-500 kişilik kapasitesi ile sizi memnun edebilir. Elmira Davet ve Balo Salonu, Ümraniye’de otel konseptinde 20 yıllık tecrübesiyle hizmet vermektedir. Minimum 7 bin 500 TL ile Elmira Davet ve Balo Salonu’nu tercih edebilirsiniz.

Ümraniye’de bir başka gözümüze çarpan düğün salonu Asmina Davet ve Balo Salonu oldu. Hayatınızın en güzel gününü en güzel şekilde yaşamayı vaad ediyor ve lükslüğün yanında güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunuyor. Asmina Bal ve Davet Salonu için de yine 7 bin 500 TL’yi gözden çıkarmalısınız. 

Salon Vals Davet & Balo Salonu ise Ümraniye'de bulunan bir başka düğün salonudur. Son derece şık detayları, zarif dekorasyonuyla mutluluğunuza mutluluk katacak bu mekan 300 araölık otoparkıyla misafirlerinize de büyük kolaylık sunmaktadır. Minimum 35 TL ile muhteşem bir düğün organize edebilirsiniz.

Beykoz Düğün Salonları

Kavacık Beyaz Saray Süit Davet Salonu oturmalı yemek düzeninde 1000 kişilik organizasyonların gerçekleşeceği alanıyla ses, ışık, DJ müziği, orkestra, lüks süsleme gibi detaylarla unutulmaz anlar yaşatmaya aday bir başka düğün salonu olarak karşımıza çıkıyor. Eşsiz atmosferi, kaliteli hizmeti ve lüks yaklaşımı ile en çok tercih edilen düğün salonları arasındadır. Yemekli bir düğün düşünüyorsanız 10 bin TL’yi gözden çıkarmanız gerekir. 

Beykoz Kavacık’taki bir diğer muhteşem düğün salonu Asr-ı Mekan 2200 metrekare alana sahiptir. Yeni evlenen çiftlerin düğün öncesinde ve düğün sırasında rahat edebileceği özel odalarıyla lüks bir hizmet sunmaktadır. 750-1000 kişilik kapasitesi ile minimum 10 bin TL’ye tercih edebilirsiniz.