Bağcılar Düğün Salonları - Makaleler - DüğünMaster.com


Bağcılar Düğün Salonları

Bağcılar Düğün Salonları

Bağcılar Düğün Salonları

Aradığınız en doğru düğün mekanını bulabilmeniz için İstanbul’un Bağcılar ilçesindeki 7 düğün salonunu sizler için inceledik.

1-)İmse Düğün Salonu


Lüx bir mekan olmasının yanı sıra güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır. Salonun konumu merkezi bir noktada olup ulaşımı gayet rahat bir noktadır.Unutamayacağınız bir gün geçirmek için her şey düşünülmüş. Ayrıca hem yemekli hem de yemeksiz seçenekleri bulunmaktadır.

 

2-)Yeni Gökay Düğün Salonu


Düğün,nişan,kına gecesi organizasyonlarınızda tercihiniz olabilir. 1000 kişilik kapasiteye sahip olup sizi evinizdeymişsinizcesine rahat ettirecek bir mekandır. Yemekli ve yemeksiz her organizasyonda kendinizi özel hissedebileceğiniz bir yer.

 

3-)Güneşli Park Düğün & Davet


Nişan törenleri,düğün,kına gibi etkinlikleri ve aklınıza gelebilecek her türlü özel programı bu benzersiz atmosferde hayata geçirebilirsiniz.

 

4-)Saklı Saray Düğün & Davet Evi


Düğün, nişan, kına gecesi ve sünnet organizasyonlarında yemekli yemeksiz hizmet verir. Özel konseptlere sahip, sahne ve gösteri alanlarında yenilikçi bakış açısı sunan, hayalinizdeki düğünü sizlere vadeden güzel bir mekan. Hafızalardan silinmeyecek düğününüzde kendinizi saray konforuna hazırlayabilirsiniz.

 

5-)Zeno Düğün & Davet


Düğün, nişan, kına geceleri, özel gün ve gecelerinizde ev sahipliği yapabilecek kapasitede bir salondur. Salonun konumu merkezi bir yerde olduğundan ulaşım gayet kolaydır. Birbirinden lezzetli menü alternatifleri ve sunduğu sınırsız imkanları ile Zeno Düğün & Davet unutulmaz bir gece yaşamanıza eşlik ediyor

 

6-)Akgün Düğün Salonu


Akgün Düğün Salonu en özel gecenizi planlamak için birebir bir tercih. 750 kişilik kapasitesi ile sizlere her türlü organizasyona hizmet etmektedir.Akgün Düğün Salonu ile hayallerinizdeki düğün konseptini yapabilmek sizin elinizde!

 

7-)Yay Düğün Sarayı


Kına gecesi, nikah, nişan gibi sayısız organizasyonlarının yanı sıra yenilikçi teknoloji,üstün kalite ve hizmet anlayışı temel özelliklerindendir.Konseptlerini, sizlerin beğenisine sunan düğün salonumuzda organizasyonlarınızı dilediğiniz konseptlerde gerçekleştirebilirsiniz.