Beykoz Kır Düğünü Mekanları - Makaleler - DüğünMaster.com


Beykoz Kır Düğünü Mekanları

Beykoz Kır Düğünü Mekanları

Beykoz Kır Düğünü Mekanları

Yaz düğünlerinin vazgeçilmezi kır düğünleri tüm gelinlerin hayalini kurduğu düğün organizasyonlarıdır. Anadolu yakası kır düğünü mekanları, Beykoz kır düğünü mekanları, Beykoz kır düğünü mekan fiyatları gibi önemli konulara yer verdik. Beykoz’da bulunan en güzel 5 kır düğünü mekanını incelemeden düğün mekanınıza karar vermemenizi tavsiye ediyoruz.
 

1. Mio Giardino

Mio Giardino
 
Sahnesi ve muhteşem dans pisti ile Mio Giardino’da çok eğleneceksiniz. DJ, DJ ses sistemi, zengin sahne dekoru ve yaratıcı süslemeleri ile harika bir düğün yapabileceğiniz çok özel bir kır düğünü mekanıdır. Yemekli düğün yapmak için max. 750 kişilik kapasite sunan Mio Giardino’da, kokteylli bir düğünde 3 binden fazla konuk ağırlayabilirsiniz. Tecrübeli yönetici kadrosu, mutfak ve servis ekibi, profesyonel sahne sanatçıları ile unutulmaz bir düğün yapmanız için min. 75 lira ödemeniz gerekir. Haftasonu yapacağınız düğünlerde fiyatın düştüğünün altını çizelim.
 

2. Düşler Ormanı

Dusler-Ormani

Nehir manzaralı Düşler Ormanı’nda masallardaki gibi bir düğün yapabilirsiniz. 250-500 kişilik araç kapasitesine sahip geniş otoparkı ile misafirlerinizi rahat ettirebileceğiniz Düşler Ormanı’na ulaşım da rahattır. İstanbul’un en güzel mekanı olan Cumhuriyetköy’e 1 km mesafede bulunur. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz Düşler Ormanı kır düğünü mekanında max. 50 TL’ye düğününüzü planlayabilirsiniz.
 

3. La Fontaine Garden

La Fontaine

La Fontaine Garden muhteşem manzarası ve zengin menü seçenekleriyle Beykoz’da bulunuyor. Doğa içerisinde, şehrin dışında harikulade bir mekan olan La Fontaine Garden, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte keyifli zaman geçirebileceğiniz imkânlar sunarken aynı zamanda tüm özel günlerinizde de mutluluğunuza ortak olmayı bekliyor. Min. 100 TL’ye düğününüzü planlayabileceğiniz La Fontaine Garden, 500 kişilik bir düğün yapabilirsiniz.
 

4. Saklı Orman

Sakli-Orman

Herşeyin istediğiniz gibi olacağından emin olduğunuz bir düğün mekanıdır. Orman manzarası ile doğanın içinde mükemmel bir düğün organize edebilirsiniz. Açık ve kapalı alan seçeneği ile min. 50 TL’ye unutamayacağınız bir düğün sizi bekliyor.
 

5. Likapa Garden

Likapa-Garden

Şehirden uzak başka bir mekan Likapa Garden. Kışın kuzine, yazın yemyeşil çimler… Likapa Garden eşsiz sunumları ve lezzetli menüleri ile mutlu düğününüzü şölene dönüştürebilir. Likapa Garden’da düğününüzü planlamak için min. 100 TL harcamanız gerekecektir.